KURUMSAL
Genel Satış Şartları

Genel Satış Şartları

Teklif edilen ürünler , varsa imalatçı tarafından beraberinde verilen ‘Montaj ve Kullanım Kılavuzu’na uygun olarak monte edilmiş ve amacı dahilinde kullanılması kaydı ve şartı ile İmalatçı firmanın verdiği süre kadar, imalat ve işçilik hatalarına karşı garantilidir.

Garanti şartları, periyodik bakımların sadece Teksens Proses Ölçüm Ekipmanları Ltd. Şti. tarafından orijinal parça kullanılarak yapılması şartıyla geçerlidir.

Teklifimizde aksi belirtilmedikçe teklif edilen ürünlerin montaj ve devreye alınması müşteriye aittir.

Müşteri tarafından herhangi bir bildirim yapılmadığı sürece firmamızın çalışmış olduğu Kargo/Nakliye firmaları ile sevkiyat yapılır.

İthal ürünlerin teslim süreleri ile ilgili NAKLİYE ve GÜMRÜK’ te olabilecek muhtemel gecikmeler teklifimizde belirtilen sürelerin dışındadır. Ayrıca yaşanabilecek bu tür ve 3.şahısların (Kargo , Nakliye Ambarı vb. gibi) sebebiyet verdiği gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Alıcının sipariş onayında görüşülmüş olan ödeme vadeleri geçerli olup vadesinde ödenmeyen faturalara aylık %6 akdi gecikme faizi tahakkuk ettirilir.

Alıcının yukarıda belirtilen ödeme planına uymaması ve/veya siparişe konu olan mal veya hizmeti teslim edilmemiş/tamamlanmamış olmasına rağmen siparişten cayması halinde Teksens Proses Ölçüm Ekipmanları Ltd. Şti. sipariş sözleşmesini tek taraflı olarak ve herhangi bir bildirimde bulunmaksızın feshedebilir. Teksens Proses Ölçüm Ekipmanları Ltd. Şti. bu durumda fazlaya ilişkin zarar ve ziyanlarını talep etmek hakkı saklı kalmak kaydı ile bedelinin %50’ si tutarında cezai şart ödemesini Alıcıdan talep edecektir. Alıcı avans ödemesi yapmış ise Teksens Proses Ölçüm Ekipmanları Ltd. Şti. ödenen bedeli gelir olarak kaydeder. Alıcı henüz teslimat yapılmadan, siparişe konu mal bedelinin %50’ sini dönme cezası olarak Teksens Proses Ölçüm Ekipmanları Ltd. Şti. ne ödemek sureti ile sözleşmeden dönebilir.    

Teklif Fiyatlarımız TL /  EURO / USD olup %18 KDV ilave edilecektir.

Fatura, fatura tarihindeki TCMB efektif döviz satış kuru esas alınarak düzenlenir.

Faturalanan ürünün toplam bedeli ödenmediği sürece mülkiyeti Teksens Proses Ölçüm Ekipmanları Ltd. Şti. ne aittir.

İş bu sözleşmeden doğan ihtilaflarda İstanbul/Merkez Adliyeleri ve icra daireleri yetkilidir.

Elektromanyetik Debimetreler

Elektromanyetik Debimetreler..
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2015 - 2020 - Teksens Proses Ölçüm Ekipmanları Ltd.Şti.
Adres : Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi E Caddesi No:68 34779 Ataşehir / İstanbul
Telefon : 0(216) 660 12 77 - E-Posta : info@teksens.com.tr
Web Tasarım : GWT